Rasedate Jooga - Prenatal Yoga
Feb
19
12:25 PM12:25

Rasedate Jooga - Prenatal Yoga

(registreerimine vajalik) 
Ootan sind praktiseerima õrna ja toetavat sünnituseelset joogat, mille eesmärgiks on soodustada naise vaimset ja füüsilist valmisolekut sünnitamiseks. Erinevad poosid tugevdavad vastupidavust ja enesekindlust ning õpetavad lõõgastuma ja kuulama enda keha ja kõhubeebit. Tunnis modifitseerime poose vastavalt kehale ja harjutame vaagnapõhja lihaste lõdvestamist ning kontrollimist. Lõpetame lühikese meditatsiooniga, mis õpetab viibima hetkes iseenda ja kõhubeebiga.
Kui see on sinu esimene joogatund, anna seda mulle kindlasti tunni alguses teada. Enne praktikat söö midagi väikest ja võta kaasa ka veepudel. Stuudio asub neljandal korrusel, kuhu pääsed ligi liftiga.
Namaste
Tundi viib läbi Marilyn Jurman (370h RYT)

Osaluspanus
1 x 10€
5 x 40€ (kaart kehtib 2 kuud ostukuupäevast)
Kehtiva 5x kaardiga saad osaleda kõikide teiste juhendajate tunnis soodushinnaga 8 € kord. Karina Yoga's saad joogatada nii varahommikul, õhtul kui ka nädalavahetusel, ning tunde jagub igale maitsele;
Sünnitusjärgne jooga emadele
Emme ja beebi jooga
Rasedate jooga
Päikesetõusu Hatha Yoga
Erinevate fookustega Vinyasa tunnid
Yin Yoga
Relaxing Yoga / Traditional Tantra
Aerial Yogilates
Ashtanga Vinyasa

Karina Yoga on lastesõbralik stuudio, seega saavad lapsevanemad tulla koos lastega, kes saavad iseseisvalt kõrvaltoas mängida (võta kaasa mõnguasju ja veendu, et laps ei ole külmetanud ja haige) 
Tasumine sularahas või eelnevalt kokku leppides arvega.

Kohapeal on matid, bolsterid, pleedid, rihmad ja blokid, kõik vajalik et saaksid tundi nautida

To sign up for class please attend going on FB or contact Karina Yoga by message
Incase you don't speak Estonian you are also welcome to join, the class will be in Estonian, but if needed also in English! 
This class is for pregnant women to prepear for birth and to get even deeper connection with the baby. We will learn different asanas (movements), that are suitable for you and will strengthen your stamina and confidence for the birth. Namaste!
We have yoga mats, blocks, boosters, yoga belts and blankets
Studio is located on the 4th floor
The class is facilitated by Marilyn Jurman (370h RYT)

Contribution
1 x 10 €
5 x 40 € (valid 2 months form the day the card is bought) With a valid 5 time card you can also join classes taught by other teachers at Karina yoga for a discount price of 8 €, we offer many different styles of yoga early in the morning, evenings and weekends;
Early morning Hatha Yoga
Different Vinyasa classes (hip opening, core, flexibility & balance)
Ashtanga Vinyasa
Yin Yoga
Aerial Yogiates
Prenatal Yoga
Mother & baby yoga
Postpartum Yoga
Payment in cash or invoice
Karina Yoga is child friendly studio, parents are welcome to bring their children to play in the room next to the practice place (bring toys, please make sure child doesn't have a cold) Children who are old enought to play without adult supervision
Namaste

View Event →