13958016_1140975482607426_8937256305865774601_o.jpg

Hello!

Welcome to my stories about love and life. Marilyn.

Proovime tooteid - Greentom Classic käru

Proovime tooteid - Greentom Classic käru

IMG_6634.JPG

Räägin kärudest, vankritest ja lapsekandmisest. Rumi on poolteist. Arvestades, et ta on nüüd pool aastat kõndimist harjutanud ja hakkab ka lapsekandmise jaoks maru raskeks muutuma, siis on hea teha väike kokkuvõte meie esimese aasta kandmisvahenditest.

Olen varem juba kirjutanud, kuidas alguses olin täielik kandelinafänn. Siiani on mul kodus alles kolm lina – meriinovillane Luluna, Tenceli ja villaga Yaro ning erilise jää-puuvillaga Oscha. Kõik oleksid sobilikud pisipõnni seljas kandmiseks, aga kuna hetkel Rumi on nii aktiivne, siis ei ole ma veel seda energiat endas leidnud, et selga sidumine täiesti selgeks saada.

IMG_8136.JPG

Asi on veidi ka selles, et Rumist on saanud suur kärufänn. Ta ronib juba toas olles ise kärusse ja jääb ootama, et noh, hakka sõitma. Kui välja arvata meie esimene vanker, mille saime kursavennalt, siis kõik järgnevad kärud oleme saanud Stroller24 poest, kus alati saab väga isiklikke soovitusi, et just enda perele sobilik valida.

IMAGE.JPG
IMG_7866.JPG
IMAGE.JPG

Ja kuna meie pere on reisiv ja liikuv, siis esimene käru oligi spetsiaalse reisikotiga kollane Larktale Coast, mida saab panna ka täislamavasse asendisse. Minu suureks rõõmuks jäi Rumi Eestisse tagasi tulles kenasti jälle kärus magama, vaatamata sellele, et Valencias tegi ta kõik lõunaund Jannoga ja Tula kõhukotis. Valencias oli käru rohkem Rumi kaarik, kui me kahekesi näiteks poes käisime. Tänu Larktale soojakotile on see ka meie talvekäru, kuna see soojakott on piisavalt mugav ja stiilne.

Suvel magas Rumi tihtilugu 3 tundi järjest (seda vaid liikuvas kärus, kõhukotis või tissi otsas), siis 11 000 sammu järjest kõndimise järel hakksin kaaluma, et ehk peaks vaikselt talle ikkagi seda oma voodis magamist õpetama. Nüüdseks oleme saanud sellega lausa nii kaugele, et Rumi magabki oma toas üks kuni kaks tundi lõunaund ja öösel terve öö ärkamata 12-13 tundi järjest. Siiski, kui viime ta vanaemale hoida, siis vanaema käib temaga ikka veel jalutamas, kuna see lõunane magama jäämine on siiski selline väike kauplemine ja Rumile vaielda meeldib. Vanaema pigem ei taha temaga vaielda ja siis nad kärutavad.

Tagasi vankrite juurde. Eestis ootas meid jalgratta taha kinnitatav Thule Coaster, millega oleme küll niisama kärutanud, kuid jalgrattaga see suvi sõitmas ei käinudki. Eks vist suurim põhjus oli minu argus, aga panen vaimu valmis, et minna kevadel Roheliste Jalgrattamatkale. Enne aga oli vaja Rumile ka kiiver muretseda.

Peale järelturul proovitud kiivri hiiglaslikus suuruses veendumist sain aru, et beebikiivri leian suurema tõenäosusega ikkagi Hawaii Expressist. Põhimõtteliselt ostsime väikse lapse kiivri, mille saab siis sisemise rihmaga pisikeseks teha. Kas sellest muidugi reaalselt mingit kasu ka on, arvestades, et see vaatamata kõigele ikkagi veidi loksub, kuna alumist rihma on keeruline teha nii väikeseks kui Rumi pea, seda ma ei tea.

IMG_6639.JPG
IMG_6640.JPG

Rumil on endal ka üks kolmerattaline ratas ja proovisime ka sellega suvel sõita. Ütleme nii, et kõik asjad, kus on rattad all, talle meeldivad. Ka autod, kui seal vaid ei läheks tagurpidi istudes süda pahaks. Autosid kutsub Rumi hellitavalt Viu-viuks ning need ilmselt on ta lemmik objektid.

No ja järgmine käru, millest soovin rääkida ja mis läks hetkel mul talvepuhkusele, on suvine Greentom Classic – kõige parema südamega käru maailmas. See on esimene 100% taaskasutatavatest materjalidest jalutuskäru. Seega täpselt meie pere prioriteete järgiv. Tegelikult sain seda juba eelmisel talvel katsetada ja kui ma isegi Eestimaa talves jäin sellega nii super rahule, aga kuna see mulle niiväga meeldib, siis otsustasin eluea pikemdamise nimel seda see talv mitte kasutada. Vähe sellest, et see näeb ilus välja, värvid on erksad, julged ja lahedad, annab iga samm, mille ma sellega astun tunde, et maailm on parem koht.

Greentomiga olid need 11 000 keskkonnasõbralikku sammu ka hoopis motiveerivamad, kuna ma tean, et maakera tänab mind ja Rumi meie valiku eest.

IMG_6472.JPG
Kuidas ma internetist asju tellin

Kuidas ma internetist asju tellin

Kuidas Eesti tusatses

Kuidas Eesti tusatses