13958016_1140975482607426_8937256305865774601_o.jpg

Hello!

Welcome to my stories about love and life. Marilyn.

Tule homme It's Yoga Tallinn avamisele

Tule homme It's Yoga Tallinn avamisele

Ja lisaks saad proovida Nurme tooteid.

Homme toimub uue joogastuudio It’s Yoga Tallinn avamine ja sellega seoses olen valinud stuudiosse partneriks Nurme kosmeetika, kelle seepe, küünlaid, šampoone saab klubis katsuda ja nuusutada. Ma olen tegelikult olnud Nurme fänn juba pikalt ja nende tooteid kasutanud. Minu üks lemmik on olnud nende vilditud tõrvaseep, kus vilt seebi ümber muutub ühtlasi ka pesukäsnaks. Nüüd aga võtsin kasutusele kookosseebi ja samas kasutan seda sama tõrvaseebi vilti käsnana edasi.

fullsizeoutput_2fcd.jpeg

Kuna aga meile stuudiosse palusin ka pisikesi lavendli šampoone ja rosmariini juukse palsameid, siis võtsin mõned pudelid endale koju, et need järgi proovida. Nüüd olen nädal aega neid kasutanud, ja kui mul vahel on looduslike šampoonidega olnud see mure, et need ei vahuta üldse, siis minu eriti mõnusaks üllatuseks vahutab see väga hästi ja ka palsam jätab juuksed pehmeks ja kammitavaks, mis muidu on minu puhul tihti tänu blondeerimisele probleemiks olnud. Et mitte ainult kiita, siis loomulikult need pisikesed pudelid saavad ruttu otsa ja edaspidi muretsen endale koju ikkagi suuremad pudelid, aga näiteks reisimiseks või stuudiosse sobivad 50ml pudelid nagu valatult.

v%fPntHeThWQ9ZJjKcHUTg.jpg

Eriliselt vaimustatud olin juba enne ja nüüd veel rohkem Nurme sojavaha küünaldest. Esiteks põleb ta piisavalt kaua, teiseks ei ole tema lõhn pealetükkiv vaid meeldiv ja mahe ning kolmandaks näeb ta imeilus minimalistlik välja. Kui negatiivsema poole korraks vaadata, siis tuleb nende küünaldega (nagu ka ülejäänud klaasist esemetega) olla ettevaatlik, kuna suutsin kaks tükki vannitoa kivipõrandale kildudeks pillata. See ei takista küll nende kasutamist, kuid paraku see ilus minimalistlik kujundus on asendunud omapärase klaasikillu mänguga.

Täna veel loosin ka oma Instagrammi leheküljel ühe sellise küünla (selle mis terveks jäi) välja. Lisaks küünlale annan võitjale ka 4x kaardi (väärtuses 40.-) It’s Yoga Tallinn tundidesse.

Loosimiseks mine minu profiilile ja otsi üles see pilt:

 Ning juba täna õhtul (või homme vara hommikul, kui teid sinna väga palju koguneb) annan teada, kes Nurme “Eesti Mets” küünla endale.

Mis aga mind on ehk enim üllatanud on Nurme eeterlikud õlid. Mul on neid kokku neli – May Chang, piparmünt, rosmariin ja sidrunhein. Ma olen küll usinasti alati vannivette tilgakesi poetanud, aga aroomilampi ma varem kasutanud ei olnud. Nüüd panin Nurme valge aroomilambi stuudio vannituppa ja igal hommikul süütan teeküünla ning tilgutan paar tilka vette, mis asub lambi peal olevas kausikeses. Küünal soojendab vett ja mõnus aroom hakkab levima vannitoas. Kui kedagi ei ole stuudios, siis avan ukse ja lõhn levib üle kogu stuudio. Taas peaks mainima, et see on nii mõnus ja mahe, et vastupidiselt viirukile, mida ma julgen põletada vaid väga harva ja siis kui tean, et kedagi peagi tundi ei tule, siis aroomilambi jätan töösse ka siis, kui õpilased tulevad tundi. Tilkade arvuga saan kontrollida kui tugevat lõhna ma täna saali soovin.

fullsizeoutput_2f8d.jpeg

Igatahes, kui sa ei ole varem aroomilampi proovinud, siis homme kell 12-16 avame me ametlikult It’s Yoga Tallinn klubi (Viru tänav 3-4) ja seal on kohal igasuguseid Nurme tooteid, mida saad nuusutada, katsuda ja proovida.

Kuidas me Michelini restoranis käisime

Kuidas me Michelini restoranis käisime

Kuidas Rumi auto täis oksendas

Kuidas Rumi auto täis oksendas