13958016_1140975482607426_8937256305865774601_o.jpg

Hello!

Welcome to my stories about love and life. Marilyn.

Proovime tooteid - SleepAngel

Proovime tooteid - SleepAngel

Sain proovimiseks maailma kõige puhtamad padjad – Sleep Angel. Olen aus, kui sain alguses kirja, et kas ma olen huvitatud proovimast magada maailma puhtaima padjaga, siis mu esimene mõte ei olnud, ou jee. Minu esimene mõte oli, et ega ma mingi allergik ju ei ole ja mul on juba olemas täiesti rahuldavad padjad. Minu õnneks ja mu parima sõbranna kahjuks, on tema allergik ja ütles mulle kohe, et ära jända ja mine kuula, mis neil sulle rääkida on. Kuna tema vaevleb pidevalt tolmu ja igasugu muu jamaga, siis mõtlesin, et lähen lihtsalt kuulan, mis ime padjad need siis sellised on. Minu enda suurim kogemus halva padjaga on see, kui mul käis tädi külas, kes palus mul talle pakutud sulepadjad viia kaugele teise tuppa, kuna need ei laskvat tal hingata.

Sain kokku Ailega, kes on võtnud enda südame asjaks, et Sleep Angel jõuaks nii paljudesse haiglatesse kui võimalik, kus neid on ilmselt kõige enam vaja, ning ka hotellidesse ja kodudesse. Aile rääkis mulle, kuidas Sleep Angel patjadel on patenteeritud PneumaPure filter, mis ei lase mustusel, tolmulestadel ega haigusi levitavatel bakteritel voodisisudesse sattuda. On ju padi meie paljale ihule kõige lähemal, kuid vastupidiselt pesule, ei vaheta me isegi padjapüüri igapäevaselt, rääkimata siis padjast endast. Ma ei olnud selle peale tegelikult kunagi varem mõelnud. Kunagi Janno ütles mulle, et võib-olla on ka minu aknepuhangud (loe: vinnid) seotud sellega, et ma ei vaheta piisavalt tihti padjapüüri. Peale seda hakkasin vahetama, kuid padi kogub ju ikkagi endasse pidevalt pisikuid, baktereid, allergeene ja isegi viiruseid edasi. Sleep Angel padja filter võimaldab aga puhta õhu ära- ja juurdevoolu, kuid padi jääb pehmeks ja seest täiesti puhtaks ka peale pidevat kasutamist. Eriliselt vajalik tundub see näiteks haiglates ja hooldusasutustes, kus ühte patja kasutavad nii mitmed inimesed ja puhastamiseks saadetakse padjad enamasti pesumajja või keemilisse puhastusse, mis ei ole mõnus ei padja mugavusele ega ka maailmale suuremas plaanis. Sleep Angelil on töötajatele ka tegelikult mugavam, kuna nad ei pea midagi edasi-tagasi tassima, vaid tõmbavad lihtsalt desolappidega kohapeal üle.

i5VbLXCBRUa+bhdGx6kKcw.jpg

Eriti tuus kogu asja juures on see, et seda ülemaailmselt kasutatava padja ainutootmisõigus kuulub eestlastele ja omasid tuleb ikka hoida, seega võtsin padja rõõmuga endale koju proovimiseks.

Esimesed päevad olid harjumatud, kuna padi on teisest materjalist, kui ma olen harjunud ja teise tehnoloogiaga tehtud, siis alguses tundus, nagu asetaksin ma pea suure täispuhutud palli peale. “Padi oli ennast täis” nagu Aile seda naljatlevalt nimetas. Aga juba mõne sekundiga hakkas pea mõnusasti padja sisse vajuma võttes mu peale ja kaelale vastava kuju ja magus uni sai alata. Sain proovimiseks kaks patja – ühe õhema ja teise paksema. Kui ma muidu olen rohkem madalama padja fänn, siis peagi sain Sleep Angeliga aru, et siinkohal meeldib mulle rohkem nende paksem padi, sest tõesti, kuna pea vajub täpselt padjasse, siis on nii mõnus tunne, kuidas puhas ja turvaline pehmus ümbritseb mind. Õhem padi on kindlasti lihtsalt maitse asi, aga siinkohal mulle meeldib paksem padi rohkem ja Janno eelistab hoopis madalamat. See, et padi enne igakordset kasutamist nii õhku täis ei läheks, võttis siiski päris mitu päeva aega, aga nüüd juba on ta nö ära taltsutatud ja isegi Rumile meeldib mu padja peale ronida ja mõnusasti sinna sisse vajuda.

Mis on aga kogu asja juures eriliselt imekspandav, on see, et kui ma enne selle kasutamist olin just Jannole kurtnud, et mu astmaatilised köhahood on hommikuti hakanud tagasi tulema, siis nüüd ei ole ma juba mitu nädalat tundnud vajadust oma häält hommikuti puhtaks köhatada. Kas kokkusattumus? Ma ei usu.

Kuidas ma napilt läbi kukkusin

Kuidas ma napilt läbi kukkusin

Kuidas ma rinnahoidja selga jätsin

Kuidas ma rinnahoidja selga jätsin