13958016_1140975482607426_8937256305865774601_o.jpg

Hello!

Welcome to my stories about love and life. Marilyn.

Kingitus iseendale - Bliss Me Box

Kingitus iseendale - Bliss Me Box

Ma ise olen alati olnud rohkem seda tüüpi, et pigem meeldivad igasugused random kingitused vist isegi rohkem ja ei ela eriliselt üle kui nö tähtpäevaks midagi ei saa. Minu jaoks kingitus tähendab eelkõige seda, et keegi mõtles sinu peale, ja seda mis kingitus see on ja mis päeval see on kingitud ei olegi kõige tähtsam. Vahel võib olla kingituseks ka lihtsalt külla tulek ja no alates sellest, kui Rumi mu ellu tuli, on see tegelikult mu lemmik kingitus, kuna ma enda elu sätin ikkagi eelkõige Rumi järgi, siis on vahel ise kuhugi minna nii keeruline ja hüppan rõõmust, kui keegi meile külla tuleb.

No ja siis on üks eriti vahva võimalus veel, mida mu sõbranna hakkas eelmisel sügisel tegema – Bliss Me Box. See on põhimõtteliselt karbi täis head ja paremat, mille saab kinkida iseendale (loomulikult saab seda ka kinkida teistele). 92% eesti tooted ja hoole ning armastusega välja valitud. Eks muidu saab ka ju minna ja lihtsalt ise osta endale, mis meeldib, aga selles on mingi võlu, kui keegi teine on sinu jaoks need asjad välja valinud ja ära pakkinud. Paratamatult käib soe tunne seest läbi – nagu kulleriga endale lilli saata. Sest see on ju hoopis teine tunne, kas ma haaran õie ise poest kaasa, või need tulevad mulle koju koos salapärase kaardiga, mis ma ise endale lasin kirjutada. Okei, okei, võib-olla päris nii crazyks ei pea minema, aga no ideest saate aru.

Kevadise Bliss Me Boxi sain lausa ise kokku panna – valisin sinna oma lemmik Nurme jalaseebi, mida on minu arust nii mugav kasutada. Kunagi proovisin ka seda tavalist pimskivi, aga sellega ma ei harjunud ära. Lisaks nende eukalüpti õli meeldib mulle just selle poolest, et lisaks õli lambile sobib see ka super hästi vanni vette ja on väga lõõgastav. Sinna juurde siis Aada käsitöö paljajalu sandaalid ja saan särada mõnusasti paljajalu rohu sees hullates.

Veel valisin karpi Frooshi smuuti, mille fänn olen juba pikalt olnud, aga just see roheline zen purgike hakks mulle enim meeldima, kuna ka sellel on lõõgastav mõju ja ta on ehk veidi vähem kõhtutäitev kui nende teised smuutid, seega on väga mõnus ka enne jooga tundi. Ka Blissme marjasegu sobib enne ja peale joogat ning ka nt hommikul pudru peale. Täitsa uus leid on Nõgeli raua tabletid, mis ma leidsin vegan festivalilt. Kuna ma ei söö looma ja linnu liha, siis mulle on need täiuslikud pluss ka see nõgese maitse meeldib mulle. Tegude kalendruga tutvusin ma juba vana aasta lõpus, aga siis just seina kalendriga. Peale mõnda kuud tundsin, et tegelikult tahaksin ka ikkagi seda mõnusat vanamoodsat paber märkmikku, et lisaks saaks vabas vormis oma mõtteid jäädvustada. Riitsinuse õli kasutasin kunagi noorena, kui rumala peaga oma kulmud triibuks kitkusin ja siis kosmeetik soovitas just riitsinuse õli apteegist osta ja kulmudele määrida. Nüüd kui avastasin, et Jovely on tulnud sellise tootega välja, siis kohe tahtsin katsetada, et ka ripsmeid tugevdada. Ja noh, bambus kõrred mulle kuluvad ära alati, kuna juba pikalt tegelen plastiku kasutamise vähendamisega. Ja viimaseks Turblissi vesi, on mõnus värskendi, aga saab ka nääiteks kasutada meigi eemaldamiseks.

Paar kevadist boxi on veel küll alles, aga kohe kohe tuleb ka suvine karbike müüki. Igatahes soovitan üle vaadata, võib-olla on see just see, mis sul õnnest puudu on.

Retsept - kinoa ja tofu salat

Retsept - kinoa ja tofu salat

Kuidas me kopikaid lugesime

Kuidas me kopikaid lugesime