13958016_1140975482607426_8937256305865774601_o.jpg

Hello!

Welcome to my stories about love and life. Marilyn.

Proovime tooteid - Organix ökotoidud

Proovime tooteid - Organix ökotoidud

Nagu ma olen ennegi võtnud teemaks ökotoidud, siis ka täna tahaksin rääkida lastele mõeldud ökotoitudest. Kuna ma viin Rumi aeg - ajalt vanaema juurde hoida, siis mulle meeldib neile anda kaasa snäkke, et kui vanaema ei jaksa lapse vaatamise kõrval koguaeg vaaritada, siis on hea midagi, mis on juba valmis, Rumile kätte suskata. Poes lettidelt otsides on mulle juba pikalt näpu vahele jäänud Organix porgandipulgad, mis on Rumi vaieldamatud lemmikud. Need koosnevad orgaanilisest maisist, porgandipulbrist, päevalilleõlist ja tiaminist. Just see viimane hakkas mind huvitama, et mis asi see on. See on nimelt B1 vitamiin, mida on sinna 1% juurde lisatud, kuna kui ma olen õigesti aru saanud, siis teravilja töötlemisel, läheb just B1 vitamiini palju kaduma. Eks see nii ongi, et kõige parem oleks ju anda värsket, aga ka Rumi on muutunud valivaks ja alati värskega nõus ei ole. Siis tundusidki need porgandipulgad mulle mõnusa vahepalana.

Kuna Rumi neist vaimustunud on, siis otsustasin talle ka teisi Organix tooteid tutvustada ja kuigi need porgandipulgad olid ja jäid tema lemmikuteks, siis täitsa mõnusasti võttis ta vastu ka näiteks maisirõngad. Minu suureks imestuseks ei saanudki ta lemmikuks beebiküpsised, kuhu küll ei ole lisatud suhkrut, kuid mis sellelegi vaatamata olid täitsa magusad (ma ise maitsesin ikka ka). Ju ta siis ei ole nii suur magusasõber veel, aga igatahes on hea teda, et on olemas alternatiiv tavalistele küpsistele. Ta sõi neid küll rõõmsasti, aga käsi sirutus ikka porgandipulkade järele.

Organixi tuubipüreed ta põhimõtteliselt hingas endale sisse, aga purgipüreedega on ikka veel keeruline, kuna ta tahab, et toidus oleks suts rohkem tekstuuri, seega segan neid purgi omasid pastaga segamini ja siis on väike vaheldus hapukoorele ja tomatile, mida ta muidugi eelistab tavaliselt pasta kastmena. Tahaks ikka veidi rohkem vitamiine saada talle sisse ja nende püreedega on selleks hea võimalus. Hernepüreele veel värskeid juurvilju ka sisse segada ja mõni ikka salapäraselt talle kõhtu ka jõuab. Viimase aja lemmik nipp on mul sisse segada ka seemneid, mis ta rõõmuga koos pastaga ära sööb. Magusaid püreesid kasutan aegajalt moosina, kuna nendes samuti ei ole lisatud suhkut nagu moosidesse tihtilugu ikkagi on.

Mida vanemaks Rumi saab seda rohkem on hakanud toitu valima ja siis on vahepeal ikka üsna keeruline enda äranägemist järgi teda suunata, kui ta lihtsalt ei söö. Sellepärast on süda vähemalt rohkem rahul, kui ma tean, et need snäkid ja valmistoidud, mis ma talle pakun, on orgaanilised.

Ma olen õnnelik

Ma olen õnnelik

Kuidas ma internetist asju tellin

Kuidas ma internetist asju tellin